Peridot Indoor International Comp. / Women Qual. "A"

Budapest / HUN / 29.01-02.02.2020

INDIVIDUAL FINAL RESULTS

Rank

Name

 

NOC

Swim

Fence

LR

Total

 

1

ARCEO Mariana

Mexico

275 (7)

234 (4)

537 (9)

1046

Q

2:17,52

18V-11D

12:43,20

2

FAKHRUTDINOVA Alise

Uzbekistan

271 (9)

282 (1)

485 (26)

1038

Q

2:19,63

24V-5D

13:35,81

3

LANGREHR Rebecca

Germany

263 (19)

234 (4)

536 (10)

1033

Q

2:23,91

18V-11D

12:44,04

4

GUBAYDULLINA Gulnaz

Russia

288 (1)

210 (12)

535 (12)

1033

Q

2:11,34

15V-14D

12:45,30

5

FÖLDHÁZI Zsófia

Hungary

277 (5)

242 (3)

512 (22)

1031

Q

2:16,61

19V-10D

13:08,32

6

CLOUVEL Elodie

France

287 (2)

218 (9)

525 (16)

1030

Q

2:11,96

16V-13D

12:55,41

7

VENCKAUSKAITE Gintare

Lithuania

264 (17)

194 (17)

562 (3)

1020

Q

2:23,28

13V-16D

12:18,90

8

MUIR Joanna

Great Britain

274 (8)

186 (24)

556 (6)

1016

Q

2:18,49

12V-17D

12:24,43

9

ISAKSEN Isabella

United States

265 (16)

210 (10)

541 (8)

1016

Q

2:22,89

15V-14D

12:39,56

10

GULYÁS Michelle

Hungary

286 (3)

194 (19)

536 (11)

1016

Q

2:12,39

13V-16D

12:44,91

11

TAMASAUSKAITE Aurelija

Lithuania

250 (24)

210 (11)

555 (7)

1015

Q

2:30,05

15V-14D

12:25,49

12

MORSY Haydy

Egypt

246 (28)

234 (4)

535 (13)

1015

Q

2:32,09

18V-11D

12:45,51

13

PRAMPOLINI Irene

Italy

269 (11)

218 (8)

525 (17)

1012

Q

2:20,64

16V-13D

12:55,60

14

VARLEY Jessica

Great Britain

261 (22)

186 (21)

561 (4)

1008

Q

2:24,64

12V-17D

12:19,05

15

ETSINA Katsiaryna

Belarus

279 (4)

170 (28)

556 (5)

1005

Q

2:15,99

10V-19D

12:24,42

16

SUKORA Katjarina

Belarus

276 (6)

202 (15)

525 (15)

1003

Q

2:17,33

14V-15D

12:55,33

17

TOGNETTI Francesca

Italy

263 (18)

226 (7)

514 (20)

1003

Q

2:23,55

17V-12D

13:06,60

18

OLIVER Mayan

Mexico

248 (27)

186 (21)

566 (1)

1000

Q

2:31,35

12V-17D

12:14,31

19

STEINBORN Ronja

Germany

262 (20)

170 (29)

565 (2)

997

Q

2:24,02

10V-19D

12:15,00

20

HERNANDEZ Sophia

Guatemala

265 (15)

202 (14)

523 (18)

990

 

2:22,51

14V-15D

12:57,45

21

SAITO Ayumu

Japan

249 (25)

250 (2)

489 (24)

988

 

2:30,99

20V-9D

13:31,39

22

BETTINELLI Alexandra

Argentina

268 (14)

194 (17)

514 (19)

976

 

2:21,47

13V-16D

13:06,47

23

OLIVEIRA Priscila

Brazil

269 (12)

186 (23)

512 (21)

967

 

2:20,96

12V-17D

13:08,09

24

KANDIL Amira

Egypt

270 (10)

202 (16)

487 (25)

959

 

2:20,01

14V-15D

13:33,92

25

RÉTI Kamilla

Hungary

251 (23)

178 (27)

526 (14)

955

 

2:29,69

11V-18D

12:54,96

26

BOICHENIUK IRYNA

Ukraine

268 (13)

194 (19)

474 (27)

936

 

2:21,21

13V-16D

13:46,60

27

BENGS Eevi

Finland

236 (30)

186 (24)

497 (23)

919

 

2:37,46

12V-17D

13:23,52

28

CHAVES GUIMARAES Maria Ieda

Brazil

248 (26)

210 (13)

455 (28)

913

 

2:31,02

15V-14D

14:05,16

29

PERMYKINA Valeriya

Ukraine

261 (21)

178 (26)

449 (29)

888

 

2:24,58

11V-18D

14:11,39

30

BAVELAAR Anne

Netherlands

244 (29)

154 (30)

0

398

 

2:33,00

8V-21D

DNS

Created by 5TUSA MP INFOSYS